Projektu siekiama, kad rajono šeimos, patiriančios sunkumų dėl vaikų auklėjimo, skyrybų, šeimos ir darbo įsipareigojimų derinimo, bedarbystės, netekčių, ligos ir kitų veiksnių, kompleksiškai bendruomeniniuose šeimos namuose gautų joms reikalingas paslaugas. Šis pagalbos teikimo modelis ne tik padės šeimoms įveikti iškilusius sunkumus ir krizes, bet ir įgalins laiku užkirsti kelią rimtesnių socialinių problemų atsiradimui.

ŠEIMAI

PASLAUGOS

KOMPLEKSINĖS

PLAČIAU

PLAČIAU

VAIKŲ LAISVALAIKIO IR POPAMOKINIO UŽIMTUMO CENTRAS

– paėmimas iš mokyklos –
– pamokų ruoša ir korepetitoriaus paslaugos –
– edukaciniai žaidimai ir darbas grupėse –
– gimtadieniai ir kitos šventės –
– ekskursijos, išvykos –
– stovyklos –
– savanorystė –

– mediacija –

– psichologo paslaugos –

– savipagalbos grupės –

– mokymai-seminarai –

– mokyklos –
– savivaldybė –
– dienos centrai –
– NVO –

– kompleksinės paslaugos šeimoms –

– svajonių mokykla –

APIE MUS

VšĮ „Lyderių karta” – skirta aktyviems ir iniciatyviems ukmergiškiams, kuriems svarbus jų miestas ir bendruomenė.

Vizija – žinomiausia, įtakingiausia ir aktyviausia NVO Ukmergėje.

Misija – vienyti aktyvius ir iniciatyvius ukmergiškius, kuriems svarbus jų miestas ir bendruomenė, teikti įvairias paslaugas šeimoms.

Savo veikloje siekdami tikslų vadovaujamės šiomis vertybėmis: – ambicingumas (kiekvieną dieną pasitinkame kupini ryžto ir energijos atlikti daugybę prasmingų darbų); – bendradarbiavimas (esame draugiški aplinkai ir siekiame burti bei vienyti visus aktyvius ir iniciatyvius); – atsakomybė (prisiimame visą atsakomybę už rezultatų siekimą ir veiklų įgyvendinimą; – kūrybiškumas (esame atviri naujovėms ir niekuomet nestovime vietoje); – individualus dėmesys (mums svarbus kiekvienas vaikas ir jo šeima).

Mūsų vykdomos programinės kryptys: – socialinės veiklos ir paslaugų teikimas ir organizavimas; – organizacijos pajėgumų ir finansinio stabilumo stiprinimas; – kultūros skatinimas ir laisvalaikio užimtumo organizavimas; – tarptautinės programos; – visuomenei naudingos veiklos vykdymas; – savanorystės skatinimas.

NAUJIENOS

UŽSISAKYK MŪSŲ NAUJIENLAIŠKIUS IR GAUK VISAS NAUJIENAS PIRMAS